مشاوره بازاریابی و فروش

برای اینکه بتونیم در مورد اهمیت مشاوره بازاریابی و فروش با هم حرف بزنیم حتما تا حالا تو اطراف خودتون افراد و شرکتهایی رو دیدید که کارخانه تولیدی یا مجموعه خدماتی دارند و در حوزه کاری خودشون افراد بسیار متخصص و توانمند و با انصافی هستند اما از لحاظ درآمد و فروش آنچنان که باید ( در مقایسه با توانمندیشون ) شناخته شده نیستند و وضعیت اعتباری و مالی مناسبی ندارند.

و البته همه ما افراد و شرکتها و محصولاتی رو می شناسیم که توانمندی و کیفیت گروه قبلی رو ندارند اما از لحاظ فروش و اعتبار و شناخته شده بودن تو سطح بسیار بالاتر و غیر قابل مقایسه ای قرار دارند.

خب می دونید دلیلش چیه ؟؟

خوش شانسی ، آدم خوب و دلپاک بودن ، آدم دست بخیر بودن ، مثبت اندیش بودن ، دعای خیر پدر ومادر …؟؟؟؟ بله همه اینا ممکنه درست باشه اما ما در مورد این موارد متخصص نیستیم و هر کس اعتقادات خودشو در این مورد داره اما در چیزی که ما متخصص هستیم و موضوع صحبت ماست فرق این افراد موفق با گروه اول در بازاریابیشون هست ، قطعا در دنیای امروز شما اگر درست بازاریابی کرده باشید برندتون بیشتر شناخته خواهد شد و با ارائه حداقل های کیفی می تونید  کسب و کار موفق تری داشته باشید.

استراتژی STP چیست و در مشاوره بازاریابی و فروش چه کاربردی دارد ؟

استراتژی STP

برنامه ریزی بازاریابی و فروش

برای بازاریابی و فروش شما ابتدا باید مانند یک تیم ورزشی برنامه و استراتژی داشته باشید و سپس به تامین کالا / خدمات بپردازید. در این راستا بررسی و مشخص کردن برخی از موارد ضروری است .

بخش بندی

بخش بندی (Segmentation)

در حوزه بازاریابی وفروش یکی از موارد ضروری بعد از مشحص کردن استراتژی مشخص کردن بخش مخاطب بازار برای تمرکز بر روی آن برای فروش محصولات / خدمات به آنهاست .

هدفگذاری

هدفگذاری (Targeting)

شما برای اینکه بتوانید به میزان فروش مناسب خود برسید باید در ابتدا برای میزان و حجم کالایی-پولی خود برنامه ریزی کنید در غیر اینصورت ممکن است با فروش بیش از حد توان (ازدست دادن فروش و از بین رفتن اعتبار کاری) یا کمتر از سود متعارف(ضرر وزیان) مواجه شوید که هر دو برای سازمان ضرر است .

جایگاه یابی

جایگاه یابی (Positioning)

شما برای رسیدن به فروش بلندمدت و قابل برنامه ریزی نیاز دارید تا جایگاه سازمان و محصولات / خدمات خود را در بین رقبا و بازار (مصرف کنندگان) مشخص نمایید در غیر اینصورت در آینده امکان رقابت را از دست خواهید داد و شکست خواهید خورد.

انواع استراتژی های بازاریابی

آنسوف (1957) چهار استراتژی برای رشد تجارت را شناسایی کرد. این چهار استراتژی همچنین چهار نوع اساسی از برنامه های بازاریابی و انواع سرمایه گذاری ها و فعالیت های مرتبط با هر یک را مشخص می کند. استراتژی ها با توجه به اینکه محصولات جدید یا موجود و بازارهای جدید یا موجود تمرکز دارند ، تعریف می شوند.یک مشاور بازاریابی و فروش حرفه ای می تواند استراتژی مناسبی برای هر سازمانی تعریف کند.

1. استراتژی نفوذ در بازار

وقتی یک شرکت تمرکز بر فروش محصولات فعلی خود به مشتریان فعلی دارد ، یک استراتژی نفوذ در بازار را دنبال می کند. فعالیت های بازاریابی که در این نوع برنامه های بازاریابی غالب خواهد بود فعالیتهایی است که بر افزایش وفاداری مشتریان موجود تأکید دارد تا در مقابل از دست دادن مشتریان در برابر رقبا آسیب پذیر نباشند و در جذب مشتریان رقبا ، افزایش دفعات استفاده از محصول و تبدیل افراد غیر استفاده کننده به مصرف کننده محصولات /خدمات خود موفق باشند.

افزایش آگاهی از طریق ارتباطات بازاریابی و افزایش در دسترس بودن از طریق توزیع گسترده فعالیت های رایج بازاریابی در این نوع برنامه ها است. شناسایی موارد استفاده جدید و کاربردهای جدید برای یک محصول ممکن است دفعات استفاده را افزایش دهد یا کسانی که مصرف کننده نیستند را به مصرف کننده تبدیل کند. به عنوان مثال ، کمپین تبلیغاتی آب پرتقال با عنوان “این فقط برای صبحانه نیست” تلاش برای گسترش استفاده بود. اگر چنین آزمایشی منجر به خریدهای مکرر شود ، ممکن است از تبلیغات قیمت برای تشویق مشتریان رقبا برای استفاده از محصول شرکت استفاده شود. 

برنامه های وفادارسازی می تواند در حفظ مشتریان موجود بسیار موثر باشد. این استراتژی با اتکا به آنچه شرکت از قبل به خوبی می داند – محصولات موجود و مشتریان موجود ، خطر را کاهش می دهد. این همچنین یک استراتژی است که در آن سرمایه گذاری در بازاریابی می بایست سریعتر برگردد زیرا این سرمایه گذاری بر اساس منابع موجود در ارتباط با مشتریان خود و دانش محصول است.


2. استراتژی توسعه بازار


از تلاش ها برای گسترش فروش از طریق فروش محصولات فعلی در بازارهای جدید ، به عنوان استراتژی توسعه بازار یاد می شود. چنین تلاشهایی ممکن است شامل ورود به بازارهای جدید جغرافیایی مانند بازارهای بین المللی باشد. ایجاد آگاهی از محصول و توسعه کانال های توزیع فعالیت های اصلی بازاریابی است. ممکن است برای مطابقت بهتر با نیازهای بازار محلی ، برخی اصلاحات محصول لازم باشد. به عنوان مثال ، همانطور که رستوران های فست فود به بازارهای بین المللی منتقل شده اند ، اغلب منوهای خود را تغییر داده اند تا با ترجیحات غذایی مشتریان در بازارهای محلی مطابقت بیشتری داشته باشد. گسترش بازار جدید با یک محصول موجود خطراتی را به همراه دارد زیرا بازار جدید برای شرکت چندان شناخته شده نیست و شرکت و محصولات آن در بازار شناخته شده نیستند. بازگشت سرمایه گذاری های بازاریابی در چنین استراتژی به دلیل زمان لازم برای ایجاد آگاهی ، توزیع و آزمایش محصولات ، بیشتر از استراتژی نفوذ در بازار خواهد بود.


3. استراتژی توسعه محصول


ایجاد محصولات جدید برای فروش به مشتریان موجود ، استراتژی توسعه محصول ، یک استراتژی بازاریابی رایج در بین شرکت ها است که می تواند از روابط خود با مشتریان موجود استفاده کند. به عنوان مثال ، تاکسی آنلاین اسنپ توانسته است از روابط خود با مشتریان سفر خود برای فروش خدمات مربوط به رستوران و سوپر مارکت و بلیط مسافرتی و… نیز استفاده کند. فعالیتهای تحقیق و توسعه نقش غالب در این استراتژی را دارند. ممکن است زمان لازم برای تولید و آزمایش محصولات جدید طولانی باشد ، اما به محض تولید یک محصول ، ایجاد آگاهی ، علاقه و در دسترس بودن باید نسبتاً سریع باشد زیرا شرکت در حال حاضر با مشتریان رابطه دارد. استراتژی توسعه محصول همچنین خطرناک تر از استراتژی نفوذ در بازار است زیرا حداقل ، تولید با کمترین هزینه قابل قبول برای مشتری ممکن نیست ، یا محصول تولید شده مطابق با نیازهای مشتری نیست.

4. استراتژی متنوع سازی(تنوع بخشی)

یک استراتژی متنوع سازی شامل ورود محصولات جدید به بازارهای جدید است. این واقعاً ایجاد یک تجارت کاملاً جدید است. که پرریسک ترین استراتژی ها است و احتمالاً بیشترین زمان را برای انتظار برای بازگشت سرمایه لازم دارد.

استراتژِی های بازاریابی

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاور بازاریابی و فروش

در صورتیکه شما در حوزه بازاریابی و فروش احتیاج به مشاوره و راهنمایی دارید از همین جا شروع کنید.

آمیخته بازاریابی یا Mixed marketing چیست ؟

 

آمیخته بازار یابی که قبلا با 4P (Product,Place,Promotion,price) شناخته می شد یکی از مواردی است که در مشاوره بازاریابی و فروش بسیار پرکاربرد و دارای فایده است . در زیر به شرح آمیخته بازاریابی می پردازیم با این توضیح که امروزه تبدیل به 7P(Physical evidence,People,process) تبدیل شده است :

محصولProduct:

7P با “محصول” شروع می شود. این می تواند به یک محصول فیزیکی ، یک سرویس یا یک تجربه اشاره داشته باشد. اصولاً … هر چیزی که فروخته می شود.

بگذارید بپذیریم ، همه ما آنجا بوده ایم – شما یک کت از یک وب سایت عجیب و غریب خریداری می کنید که به نظر می رسد روی صفحه نمایش شگفت انگیز است ، اما وقتی به دستتان می رسد ، در مقایسه با چیزی که انتظارش را داشتید بسیار متفاوت است. در این شرایط چه می کنید؟ آیا آن را پس می فرستید و پولش را پس می گیرید ، شکایت آنلاین می کنید ، اندازه متفاوتی سفارش می دهید به این امید که مسئله همین باشد ، یا به سادگی این مورد جدید را در زندگی خود می پذیرید ، آن را به پشت کمد لباس خود فرو می کنید و وانمود می کنید که همه چیز خوب نیست .

در هر صورت ، این مورد غیر دقیق تبلیغ شده باعث دردسرهای بی مورد شما شده و هیچ احساس تحسین و شادی در شما ایجاد نکرده است. بنابراین مهم نیست که محصول یا خدمات شما چیست ، مهم است که خواسته های بازار را برآورده کرده و انتظارات مشتری را برآورده یا فراتر از آن بگذارد.

مکانPlace:

“مکان” به معنای مکانی است که شما برای توزیع یا اجازه دسترسی به محصول یا خدمات خود انتخاب می کنید. این می تواند به هر چیزی از یک انبار یا یک فروشگاه در خیابان های بزرگ گرفته تا یک فروشگاه تجارت الکترونیکی یا یک سیستم عامل مبتنی بر ابر اشاره داشته باشد.

در نهایت ، مکانی که محل کار و یا شرکت های تجاری شما در آن قرار دارد باید مناسب برند شما و برای مخاطبان شما قابل دسترسی باشد. در نظر بگیرید که مشتریان شما به دنبال کالای شما (مجلات ، سایت های مقایسه قیمت) ، جایی که بیشتر اوقات خود را (سوپرمارکت ها ، فروشگاه های آنلاین ، فروشگاه های معمولی آجر و ملات) می گذرانند و ظرفیت فروش شما می شوند. شما همچنین باید نحوه و محل فروش رقبای خود را در نظر بگیرید.

مکانهایی که شما برای توزیع محصولات خود انتخاب می کنید می تواند توسط بسیاری از موارد ، مانند نوع محصول یا بودجه شما ، تعیین شود. اما ، در نهایت ، بهترین راه برای تعیین مکان مناسب برای فروش محصول خود شناخت واقعی مخاطبان است. خواسته ها ، نیازها و الزامات آنها.

در زیر مقالاتی در حوزه های مشاوره بازاریابی و فروش می بینید:

 • عوامل موثر بر راندمان مدیریتبرای مشاوره مدیریت باید عوامل و پارامترهایی را در نظر گرفت که می توان از مواردی چون دریافت گواهینامه ایزو  و مشاوره بازاریابی و مشاور فروش نام برد.
 • مشاوره روانشناختی در موفقیتدر این سری از فعالیت ها می توانید سخنان بزرگان را برای موفقیت در راه ببینید.
 • مشاور مدیریت و افراد موفقکسب تجربه از افراد موفق می تواند قدمی در راه استفاده از مشاور مدیریت باشد
 • مشاوره فروش و بازاریابی از دیدگاه برایان تریسیمشاوره فروش و بازاریابی از دیدگاه برایان تریسی برایان تریسی یکی از افرادی است که بعنوان مشاور مدیریت در حوزه بازاریابی و فروش در کشور ما کاملا شناخته شده است  به بررسی دیدگاههای او میتواند بسیار مفید باشد.
 • قانون تغییر برایان تریسیبرای موفقیت نیاز به تغییر است مشاور مدیریت ی مانند برایان تریسی از تغییر می گوید.
 • مشاوره مدیریت و برایان تریسیمیزان تحقق خواسته ها بر اساس ذهن انسان در مدیریت
 • حیطه های کاری مربوط به مشاوره مدیریت
 • مشاوره مدیریت پروسه ای است که شامل ارائه مشاوره به مدیران ارشد جهت دست یابی به راهکارهایی برای بهبود عملکرد کلی سازمان می باشد. مشاوره مدیریت در زمینه های مختلفی از جمله چگونگی ایجاد روندی سودآور برای سازمان، کاهش هزینه های کلی، افزایش درآمد، ارائه استراتژی های ویژه برای توسعه محصولات و خدمات، آموزش نیروی انسانی و … فراهم می کند.
 • چالش هایی که مشاوران در مدیریت یک سازمان عارضه یابی می کنند
 • ما در عصری زندگی می کنیم که همه چیز به سرعت در حال تغییر است به ویژه برای کسب و کارها. در این عصر کسب و کارها مجبورند که با کانال های بازاریابی کاملا نویی مانند وب سایت¬ها و شبکه¬های اجتماعی سازگار شوند، تصمیم بگیرند که چگونه سرمایه گذاری کنند، از فناوری های جدید در سرمایه گذاریشان استفاده نمایند و به طور کلی در یک مرحله¬ی جهانی به رقابت بپردازند.
 • دوره آموزش مدیریت برای ارائه دهندگان مشاوره مدیریتهدف از این دوره جدید ایجاد فضایی است که در آن متخصصان مشاوره و آموزش (در درجه اول توسعه و به طور خاص – در بخش توسعه خرد و کوچک شرکتها) مواردی علمی و معتبر را یاد بگیرند، اینکه چگونه عملکرد شرکت ها یا بخش های خصوصی را با مشاوره مدیریت و آموزش بهبود بخشند.
 • آیا شناختی از شعل مشاور مدیریت دارید؟
 • مشاور مدیریت یک حرفه است که شما در درجه اول نگران استراتژی ، ساختار ، مدیریت و عملکرد یک شرکت خواهید بود. نقش شما شناسایی گزینه هایی برای رشد یک سازمان و ارائه توصیه هایی برای تغییر و همچنین مشاوره در مورد منابع اضافی برای اجرای راه حل ها است.
 • فرایند مشاوره مدیریت، به عنوان بنیان عملی بهبود سازمان
 • ، مد نظر بسیاری از صاحب نظران قرار دارد. مدیریت تحول در سازمان، با فرآیندهای انسانی سروکار دارد و ارتباط و وابستگی بین افراد را عاملی تاثیر گذار در فرایند تحول می داند.
 • مشاوره مدیریت چیست؟همانطور که میدانید، گسترش یک کسب و کار به عوامل مختلف بستگی دارد. اینکه شما بتوانید بیزینس خود را به بهترین نحو ممکن به سوددهی برسانید تنها با یک برنامه ممکن نخواهد بود و شما نیاز به رعایت نکات بسیاری دارید. در این بخش می خواهیم شما را با مشاوره مدیریت آشنا کنیم.
 • توسعه کار خود را به مشاور مدیریت بسپارید!
 • مشاور مدیریت کیست؟ این فرد چه مسئولیت هایی را برعهده دارد و به شما چه کمک هایی می کند؟ در واقع تمام افرادی که به عنوان مشاور مدیریت فعالیت می کنند به شما کمک خواهند کرد که بهبود کسب و کار خود را به راحتی انجام دهید. چگونه میتوان سازمان خود را به سوددهی بیشتری برسانید و چگونه میتوانید هزینه های خود را کاهش و در نهایت درآمد را افزایش دهید؟
 • مشاوره مدیریت فروش و بازاریابیمشاوره مدیریت فروش و بازاریابی
 • اطلاعات برای سازمان یک منبع جمعی است، و به اندازه سرمایه، کار و دانش اهمیت دارد و برای تصمیم گیری به کار می رود و از این رو کیفیت آن باید بالا باشد. مشاوره مدیریت در حوزه فروش و بازاریابی، به تاثیر اطلاعات در تصمیم گیری اذعان دارد و اثر اطلاعات کم کیفیت را بر عملکرد سازمان معکوس می داند. از طرف دیگر سازماندهی مطلوب افراد در هر سازمان از وظایف و فعالیت های مدیریت آن سازمان است. مشاوره مدیریت، اصول سازماندهی و ساختار مند کردن یک سازمان بر طبق نیازهای خاص سازمان را یک ضرورت اصلی میداند.
 • مشاوره مدیریت چیست و چه کارهایی را انجام می دهد؟مشاوره مدیریت چیست و چه کارهایی را انجام می دهد؟شما به عنوان مدیریت یک کسب و کار احتمالا بار زیادی را بر روی شانه-های خود احساس می¬کنید. نحوه مدیریت کسب و کار شما تعیین کننده اصلی موفقیت کاری شما می¬باشد است. پس در چنین شرایطی مشاوره مدیریت نقش مهمی در روند کاری شما ایفا می کند زیرا تعیین کننده ی مدیریت کارمندان شما، منابع مالی شرکت، نقشه راه کار تجاری، یا به طور کلی کارهای روزانه شما می باشد.
 • واقعیت های مشاوره مدیریتواقعیت های مشاوره مدیریتشاید شما با یک مشاور مدیریت ارتباط داشته و با مشاوره مدیریت آشنا باشید – و حتی می توانید با این عنوان دوستانی داشته باشید. آنها ممکن است از سفر ، مشتری ، ارائه و صفحات گسترده کارشان صحبت کنند ، اما ، خوب ، آنها واقعاً در تمام طول روز چه کاری انجام می دهند؟ چگونه نقش خود را ایفا می کنند؟ و از همه مهمتر ، آیا چنین شغلی برای شما می تواند مناسب باشد؟
 • با مشاوره فروش و بازاریابی، به اوج برسید!با مشاوره فروش و بازاریابی، به اوج برسید!یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در کسب و کار خود به آن دقت کنید مشاوره فروش و بازاریابی است. اینکه شما بتوانید بیزینس خود را به عنوان یک کار موفق معرفی کنید در واقع به گسترش آن کمک خواهد کرد. هم اکنون بی از نیم قرن از زمانی که مشاوره فروش بازاریابی ایجاد شده است می گذرد و جهان کنونی بیش از پیش به این مفهوم نیاز دارد.
 • نقش برجسته مشاوره مدیریت شرکت فراکیفیت سیستم در تسخیر بازار فروشنقش برجسته مشاوره مدیریت شرکت فراکیفیت سیستم در تسخیر بازار فروش شما می توانید با مشاوره مدیریت شرکت فراکیفیت سیستم در زمینه های مختلف زیادی از جمله مشاوره بازاریابی، مشاوره توسعه فروش، مشاوره مدیریت و سازمان دهی یافته فروش محصولات تولیدی شرکت خود به یکباره محصولات تولیدی خویش را در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح ممکن فروش در بازار رسانده و بازار را در تسخیر خویش درآورید. به همین منظور مشاوره مدیریت بسیار حائز اهمیت است.
 • مشاوره فروش و بازاریابی با هدف بهره وری مناسبمشاوره فروش و بازاریابی با هدف بهره وری مناسب
 •  کاهش تداخل و تعارضات درون سازمانی، تعیین سود و فایده قابل انتظار و ارتقا سودآوری مجموعه و خدمات عارضه یابی انجام می شود.
  نگرش سیستمی بیان می دارد که جهان بر پایه مبانی استوار است که می توانید آن را در این مقاله بررسی نماییدو
 • بدست آوردن سهم بازار با استفاده از مشاور بازاریابی و فروش
 • شرکت هایی که سهم کمی از کل بازار را در اختیار دارند، می توانند با یک مشاور فروش و بازاریابی حرفه ای به طور هوشمندانه جاهای خالی بازار و خلاء های بازار را شناسایی کنند و سودآوری زیادی به دست آورند.
  زیرا شرکت هایی که فعالیت خود را بر اساس تجربه و آگاهی مشاور فروش و بازاریابی پیش می برند سرانجام به قدری نسبت به مشتریان هدف خود آگاهی پیدا می کنند که توانایی برآورده ساختن نیازهای مشتریان را بیشتر از دیگر شرکت ها به دست می آورند. در نتیجه به خاطر همین مزیت اضافی شرکت های پر کننده ی خلاء، می توانند درصد قابل ملاحظه ای را به عنوان سود بر هزینه بیافزایند.
 • نقش ها و مسئولیت های مشاور بازاریابی و فروش هنگامی که یک شرکت به تلاش هایی برای برون سپاری بازاریابی نیاز پیدا کرد، وقت آن است که با یک مشاور بازاریابی و فروش وارد مذاکره شود. مشاور بازاریابی و فروش یک مشاور خارج از سازمان یا شرکت است که برای ایجاد و اجرای استراتژی های بازاریابی با شرکت ها همکاری می کند.
 • یک تیم مشاوره بازاریابی و فروش در چه راستایی عمل می کند؟ کسب و کارهای مختلف بدون داشتن یک استراتژی بازاریابی منسجم و با دقت برنامه ریزی شده، وقت، پول و منابع تبلیغاتی، محتوا و خدمات خود را هدر می دهند. در ابتدای امر، یک استراتژی بازاریابی عالی نیاز به یک شیرجه عمیق در میان مخاطبان مورد هدف و رفتارهای آنها دارد. یک استراتژی کامل و جامع شامل آنالیز رقبا، اهداف قابل ردیابی برای همه کارزارها، و بهینه سازی مداوم است.
 • 4 گام مهم و ضروری برای اخذ ایزو4 گام مهم و ضروری برای اخذ ایزواستانداردهای بین المللی ابزارهای مهم استراتژیکی هستند که می¬توانند به شرکت شما در مقابله با برخی از چالش¬های پر فشار در بازار کمک کنند. در حالی که اخذ ایزو به سرمایه¬گذاری زمان، پول و همچنین تلاش کافی نیاز دارد، با این حال این امکان را به شما می¬دهد تا شرکتتان از فرآیندهای بهبود یافته و کنترل شده بهره ببرد و در عین حال اعتبار بیشتری را به مشتریان ارائه دهد.
 • بهره مندی از مشاوره گواهینامه ایزو به جهت افزایش فروش محصولات تولیدی خویشبهره مندی از مشاوره گواهینامه ایزو به جهت افزایش فروش محصولات تولیدی خویششما می توانید با مشاوره گواهینامه ایزو از شرکت فراکیفیت سیستم در زمینه های مختلفی از جمله مشاوره توسعه فروش، مشاوره بازاریابی و مشاوره نمودارهای سازمانی، محصولات تولیدی شرکت خویش را تا حد زیادی افزایش داده و راه صد ساله را یک شبِ می توانند طی کنند و به سودآوری های هنگفتی دست یابند. بنابراین مشاوره در این زمینه می تواند شما را بسیار در مسیر شغلی خویش راهنمایی کند.
 • ضرورت أخذ گواهینامه ایزو به جهت استانداردسازی محصول و اعتمادسازی مشتریان به آن هاضرورت أخذ گواهینامه ایزو به جهت استانداردسازی محصول و اعتمادسازی مشتریان به آن هادر راستای استانداردسازی محصولات مختلف تولیدی هر شرکت و سازمانی می تواند با دریافت گواهینامه ایزو به عنوان یک گواهینامه بسیار معتبر در سطح جهانی کیفیت و کارایی محصولات تولیدی خویش را به رخ همگان کشانده و به این منظور سبب اعتمادسازی طیف وسیعی از مشتریان به این نوع از محصولات تولیدی شوند و آن ها را به سمت و سوی خویش متمایل سازند. ایزو 9001 مرسوم ترین گواهینامه است.
 • استاندارد گواهینامه ایزو 9001 چیست؟استاندارد گواهینامه ایزو 9001 چیست؟گواهینامه ایزو 9001 استاندارد بین المللی برای یک سیستم مدیریت کیفیت (“QMS”) است. برای تأیید استاندارد این نوع گواهینامه ، یک شرکت باید الزامات مندرج در استاندارد گواهینامه ایزو 9001 را رعایت کند. این نوع استاندارد برای سازمان ها کاربرد دارد، آنها با استفاده از این نوع گواهینامه ایزو 9001 محصولات و خدماتی که نیاز مشتری را برآورده می کنند را به بهترین وجه نشان می دهد.
 • گواهینامه ایزو 14001 چیست و در چه راستایی عمل می کند؟گواهینامه ایزو 14001 چیست و در چه راستایی عمل می کند؟ سری استانداردهای گواهینامه ایزو 14000 با تمرکز بر روی موضوعات مرتبط با محیط زیست، زمینه¬ی مناسبی را در سازمان ها و کسب و کارهای مختلف برای درک بهتر مسائل محیط زیستی بوجود آورده است. این امر موجب شده که سازمان ها برای حفظ رویکردهای همسو با محیط زیست از روش های متفاوتی در طرح ریزی، اجرا و کنترل فرآیندها استفاده نمایند.
 • از گواهینامه ایزو چه میدانید؟از گواهینامه ایزو چه میدانید؟همانطور که میدانید امروزه عده بسیاری در تلاش هستند تا بتوانند برای صنایع و تولیدات خود گواهینامه ایزو را دریافت کنند. در این بین شاید بهتر باشد که با این گواهینامه آشنا شوید. این سازمان در ابتدا ب نام International Standard Association در سال 1926 تاسیس شده است. البته جالب است بدانید که با اینکه این شرکت هم توانست به دستاوردهای مهمی در این زمینه دست پیدا کند اما در سال 1942 تعطیل شد.
 • لزوم پای بندی به گذراندن مراحل مختلف دریافت گواهینامه ایزولزوم پای بندی به گذراندن مراحل مختلف دریافت گواهینامه ایزو کلیه شرکت های تولیدی می بایست مراحل مختلفی را در راستای دریافت گواهینامه ایزو طی کرده تا در نهایت بتوانند با دریافت این گواهینامه از یک مرجع رسمی و مورد تأیید دولت شرکت تولیدی خویش را در سطح کلانی معرفی کرده و دست به سودآوری های زیادی زده و به طور کلی گوی سبقت را در بازار از سایر رقبای خود ربوده تا فروشی بسیار وسیع برای خود رقم بزنند.
 • همه چیز درباره مشاوره گواهینامه ایزوهمه چیز درباره مشاوره گواهینامه ایزو   استانداردهایی که توسط ایزو ایجاد می شوند در واقع برای ارتقا سطح کیفی زندگی هستند که تا بتوان کالاهایی که تولید شده اند را به صورت کاملا مفید به جامعه عرضه کنند. مشاوره گواهینامه ایزو به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید از تمامی جهات مختلف کیفیت کسب و کار خود را مورد بررسی کنید.
 • نتایج برجسته و بسیار مفید مشاوره مدیریت در راستای دریافت گواهینامه ایزونتایج برجسته و بسیار مفید مشاوره مدیریت در راستای دریافت گواهینامه ایزو  اگر می خواهید همچون سایر شرکت های تولیدی، محصولات خود را با کیفیتی بالا به منصه فروش برسانید و با مدیریت و سازمان دهی شرکت یا سازمان خود دست به نتایجی بسیار مثمر به ثمر بزنید، لازم است از نکات برجسته و کارساز مشاوره مدیریت شرکت فراکیفیت سیستم به عنوان مجری اعطاءکننده گواهینامه ایزو به بهترین نحو ممکن بهره برده و آن ها را در شرکت خویش پیاده سازی نمایید.
 • راهکارهای ایجاد انگیزه کلیپ برایان تریسی برای ایجاد انگیزه در خود در زمان بی انگیزگی می توانید از این سه راهکار استفاده نمایید.
 • بهبود عملکرد مدیریتی برایان تریسی از روش هایی برای بهبود عملکرد رهیری در یک سازمان می گوید. این مورد برای مشاور مدیریت هم مناسب خواهد بود.
 • بررسی عوامل محیطی تاثیر گزار بر روی بازار محصول یکی از مواردی که برای تدوین ایترانژی های بازاریابی و فروش محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد عوامل محیطی 5 گانه است که در کلیپ زیر بر وی آن بررسی شده است .
 • مهارت های مدیریتی رسیدن به سمت ها مدیریت ارشد سازمانی در افراد مختلف متفاوت است اما نیاز های آنان برای مهارت های مدیریتی تا حدود زیادی مشابه است .
 •