خدمات

مشاوره مدیریت

خدمات قابل ارائه توسط شرکت فراکیفیت سیستم :

در این مجموعه ارائه خدمات مشاوره ای با بیش از دو دهه قدمت در حوزه های مختلف عارضه یابی و بازاریابی و فروش و تدوین نمودار سازمانی و … ارائه می شود جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

این شرکت یکی از اولن شرکت های ایرانی است که از سا ۱۳۷۶ همگام با سایر کشورهای چهان نسبت به مشاوره ، آموزش و پیاده سازی استانداردهای مدیریتی ایزو در ایران اقدام نموده است جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص اینجا کلیک کنید.

گواهی انطباق محصول نشان دهنده برآورده سازی الزامات و نیازهای فنی بر اساس استانداردهای از پیش تدوین شده ای است که نمونه آن استانداردهای ایمنی و زیست میطی اتحادیه اروپا یا همان CE Mark  است که هر محصولی بخواهد دارد بازار کشورهای عضو اتحادیه شود می بایست الزامات مشخص شده این اتحادیه را رعایت کرده باشد.

شرکت فراکیفیت سیستم یکی از اوین شرکت های ایرانی در حوزه ارائه خدمات برای دریافت این نوع از گواهی می باشد.برای اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا اینجا کلیک کنید.

مقالات
admin

وظیفه مشاور مدیریت چیست ؟

مشاور مدیریت یک شغل برای بهبود عملکرد مدیرای در سازمان هاست در این مقاله نیازهای علمی و عملی مشاوره مدیریت مورد بررسی قرار می گیرد.

ادامه مطلب
مقالات
admin

استاندارد گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ چیست؟

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ استاندارد بین المللی برای یک سیستم مدیریت کیفیت (“QMS”) است. برای تأیید استاندارد این نوع گواهینامه ، یک شرکت باید الزامات مندرج در استاندارد گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را رعایت کند. این نوع استاندارد برای سازمان ها کاربرد دارد، آنها با استفاده از این نوع گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ محصولات و خدماتی که نیاز مشتری را برآورده می کنند را به بهترین وجه نشان می دهد.

ادامه مطلب