خدمات

مشاوره مدیریت

خدمات قابل ارائه توسط شرکت فراکیفیت سیستم :

در این مجموعه ارائه خدمات مشاوره ای با بیش از دو دهه قدمت در حوزه های مختلف عارضه یابی و بازاریابی و فروش و تدوین نمودار سازمانی و … ارائه می شود جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

این شرکت یکی از اولن شرکت های ایرانی است که از سا 1376 همگام با سایر کشورهای چهان نسبت به مشاوره ، آموزش و پیاده سازی استانداردهای مدیریتی ایزو در ایران اقدام نموده است جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص اینجا کلیک کنید.

گواهی انطباق محصول نشان دهنده برآورده سازی الزامات و نیازهای فنی بر اساس استانداردهای از پیش تدوین شده ای است که نمونه آن استانداردهای ایمنی و زیست میطی اتحادیه اروپا یا همان CE Mark  است که هر محصولی بخواهد دارد بازار کشورهای عضو اتحادیه شود می بایست الزامات مشخص شده این اتحادیه را رعایت کرده باشد.

شرکت فراکیفیت سیستم یکی از اوین شرکت های ایرانی در حوزه ارائه خدمات برای دریافت این نوع از گواهی می باشد.برای اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا اینجا کلیک کنید.

نمودار گانت
مدیریت
admin

نمودار گانت

نمودار گانت روشی است که با آن می توانید برنامه خود را به صورت گرافیکی نشان دهید. نمودار گانت اغلب در مدیریت پروژه استفاده می شود.

ادامه مطلب
تجزیه و تحلیل DESTEP
مدیریت
admin

تجزیه و تحلیل DESTEP

تجزیه و تحلیل DESTEP مدلی است که اغلب هنگام تجزیه و تحلیل خارجی یک شرکت استفاده می شود. این مدل با عوامل اقتصاد کلان سروکار دارد.

ادامه مطلب
ماتریس مدل BCG Matrix
مدیریت
admin

ماتریس مدل BCG Matrix

ماتریس مدل BCG Matrix یک مدل مدیریتی شناخته شده برای تجزیه و تحلیل سبد محصولات یک شرکت است. ‘BCG’ مخفف Boston Consulting Groupاست ، یک شرکت

ادامه مطلب
کارت امتیازی متوازن
مدیریت
admin

کارت امتیازدهی متوازن

کارت امتیازدهی متوازن در سال 1992 توسط Robert S. Kaplan و David P. Norton اختراع شد. کارت امتیازدهی متوازن قرار است در 70 درصد از شرکت

ادامه مطلب