در هر فعالیت و فرآیندی آموزش یکی از ارکان اصلی در شناخت موقعیت و کسب موفقیت است در کسب و کارهای مختلف یکی از روش های موفقیت الگو برداری از عملکرد شرکتها و افراد موثر بر موفقیت آنهاست . در عصر ارتباطات هر یکی از این افراد موفق دارای جملات انگیزشی کسب و کار هستن که تلاش کرده ایم در این مقاله برخی از آنها را در اینجا گردآوری و برای افزایش آگهی مخاطبین سایت فراکیفیت سیستم آنها را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم امیدواریم از این جملات انگیزشی کسب و کار نهایت بهره برداری صورت گیرد.

جملات انگیرشی کسب و کار از دیدگاه برایان تریسی:

همانگونه که می دانید ذهن انسان پتانسیل بسیار قوی ذهنی از ایجاد تحولات فردی و گروهی را در خود دارد برایان تریسی در حوزه مشاوره فروش و بازاریابی در قالب مشاوره مدیریت  معتقد است که ذهن انسان می تواند ما را دستخوض موفقیت یا عدم موفقیت نماید.

قانون تعییر

”تغییر غیر قابل اجتناب است و چون با دانش روزافزون و تکنولوژی رو به پیشرفت هدایت می شودبا سرعتی غیر قابل قیاس با گذشته در حال حرکت است . کار شما اینست که استاد تغییر باشید نه قربانی آن .”

قانون انتخاب

قانون انتخاب:

زندگی شما نتیجه انتخاب های شما تا این لحظه است . هر جا که هستید و هر کسی که هستید به دلیل انتخاب ها و تصمیم هایی است که تا این لحظه گرفته اید.هر کاری که انجام می دهید بر اساس ارزش های غالب در آن لحظه است . حتی هیچ کاری نکردن هم نوعی انتخاب است .چون همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستید، کنترل کامل زندگیتان و تمامی آنچه برایتان اتفاق می افتد در دستان شماست.

قانون عادت

”قانون عادت
حداقل 95% از کارهایی که انجام می دهید از روی عادت است ، خواه عادت های مفید و خواه عادت های مضر ، شما می توانید عادت هایی که موفقیتتان را تضمین می کنند در خود پرورش دهید. یعنی تا هنگامی که رفتار مورد نظر به صورت اتوماتیک و غیر ارادی انجام نشود ، تمرین و تکرار آگاهانه و مداوم را ادامه دهید.”

قانون ارزش ها

”قانون ارزش ها :نحوه عملکرد شما همیشه با زیربنایی ترین ارزش ها و اعتقادات شما هماهنگ است.
آنچه به راستی ارزش هایی را که واقعا به آن اعتفاد دارید،بیان می کند ادعاهای شما نیست بلکه گفته ها ، اعمال و انتخاب های شما به وژه در هنگام ناراحتی و عصبانیت است .”

قانون مسئولیت

قانون مسئولیت :”هر جا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان اینطور خواسته اید. مسئولیت کامل آنچه که هستید ، آنچه که بدست آورده اید و آنچه که بدست خواهید آورد بر عهده خود شماست . “
پس تمرکز بر کارهای مثبت و موفقیت آمیز یکی از وظایف ضروری ما انسانهاست.

قانون پاداش

قانون پاداش:”عالم در نظم و تعادل کامل به سر می برد . شما همیشه پاداش کامل اعمالتان را می گیرید ، همیشه از همان دست که می دهید از همان دست می گیرید . اگر از عالم بیشتر دریافت می کنید به این دلیل است که بیشتر می بخشید.”

جملات انگیزشی کسب و کار از دیدگاه بزرگان

استیو جابز

استیو جابز یکی از افراد شناخته شده در مدیریت است که می توان عملکرد او را بعنوان یکی از شاخص های مشاور مدیریت استفاده کرد نکته مهم در عملکرد مدیریتی وی ناامید نشدن و ادامه دادن راه با استفاده از تجربیات تلخ قبلی توسط او می باشد که می تواند درس خوبی برای هر مدیری باشد.”این احمقانه است که ما افراد باهوش را استخدام کنیم و به آنها بگوییم چکار کنند ما آنها را استخدام می کنیم که آنها به ما بگویند ما چکار کنیم”

نلسون ماندلا

اولین قدمی که یک سازمان موفق باید برای خود در نظر داشته باشد استفاده از راهکار و تجربیات موفق به عنوان یک مشاور مدیریت می باشد.نلسون ماندلا رئیس جمهور فقید آفریقای جنوبی و سمبل موفقیت در مبارزه بر علیه نژاد پرستی است .”شک هایت را باور نکن و هیچگاه به باورهایت شک نکن”

مارک زاکربرگ

مشاور مدیریت در قدم اول بررسی افراد موفق و مدل کردن رفتار حرفه ای آنان در کسب و کار و الگر برداری از موفقیت آنان می باشد.مارک زاکربرگ یکی از افراد بزرگی است که با ایجاد تحول در دنیای مجازی علاوه بر درآمد زایی شگفت انگیز برای خود توانست بسیاری از معادلات میدیریتی دنیای امروز را به هم بریزد.”بزرگترین ریسک اینست که هیچ ریسکی نکنید ، در جهانی که به سرعت در حال تغییر است ،تنها استراتژی که قطعا شکست می خورد ، ریسک نکردن است.”

در زیر فیلمی از برایان تریسی در مورد بهبود عملکرد مدیریتی را می توانید ببینید:

در زیر یک ویدئوی از برایان تریسی در مورد انگیزش می توانید ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.