چرا گواهی ce-marking مانند “روادید ” برای ورود کالا به اتحادیه اروپاست ؟

دریافت گواهی ce

“رویکرد دستورالعمل های جدید ” اتحادیه اروپا تصویب مقررات ملی در کشورهای عضو بصورت اجباری است .این مقررات با ادبیات مشترک تولید کنندگان را ملزم می کند تا برروی محصولاتشان و بسته بندی آن گواهی ce- marking داشته باشند.این رویکرد جدید (با استثنائات خیلی کم ) در جاهایی اجباری است : فروش محصولات فاقد گواهی ce-marking جرم به حساب میاید. و تولید کننده بصورت قانونی باید اطمینان دهد که محصولش با الزامات دستورالعمل ها انطباق داشته و مانعی برای اخذ گواهی ce marking ندارد.
گواهی ce marking یک معیار مهم اندازه گیری برای اتحادیه اروپا برای نشان دادن اهمیت بازار یگانه و تغذیه بیشتر اقتصادی تمامی اعضاء اتحادیه اروپا می باشد.

دیگران این مطلب را نیز خوانده اند: گواهی CE
هدف دستورالعمل ها ساده کردن ورود و نقل و انتقال کالاها در تمامی منطقه اتحادیه اروپا است. و در نهایت حرکت به سمت نقل و انتقال آزادانه کالاها در کشورهای عضو و سایر کشورهای اروپایی که پیش بینی می شود درآینده به اتحادیه اروپا خواهند پیوست .
کمیسیون اتحادیه اروپا از گواهی ce marking بعنوان “روادیدی” یاد می کند که باعث نقل و انتقال آزادانه کالادر سراسر بازار اتحادیه اروپا می شود.
اغلب مصرف کنندگان گواهی ce marking را بعنوان شاخصی برای نشان دادن انطباق با حداقل استانداردها می دانند و بنابراین این کالاها حداقل ایمنی را رعایت کرده اند در صورتیکه کالاهای فاقد آن این حداقل ها را ندارند.
بنابراین استاندارد ce marking برای بسیاری از مصرف کنندگان “سمبل ایمنی ” کالا در نظر گرفته می شود. اگر شما یک تولید کننده هستید که قصد صادرات کالای خود به کشورهای اتحادیه اروپا را دارید ، حالا زمان سرمایه گذاری بر روی گواهی ce فرارسیده است گواهی ce بر روی محصول شما ارزشش بیشتر از میلیون ها دلار سرمایه گذاری بر روی تبلیغات تلویزیونی است.
امروزه در اروپا دیدن کالاهای مرغوب یا برندهای شناخته شده در فروشگاههای کالاهای دست دوم یا در حراج دست فروش ها غیر معمول و عجیب نیست چرا؟

همچنین بخوانید  با مشاوره فروش و بازاریابی، به اوج برسید!

دیگران این مقالات را نیز خوانده اند: ‘گواهینامه CE چیست؟
نداشتن گواهی ce mark

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *