داستان موفقیت مشتریان ما

داستان موفقیت مشتریان / کارفرمایان شرکت فراکیفیت سیستم

شرکت فراکیفیت سیستم از بهمن ماه سال 1375 همراستا با سیاست های دولت اصلاحات در جهت نزدیک شدن به جامعه بین المللی تاسیس گردید . موضوع اصلی فعالیت های شرکت خدمات بازرسی فنی ، تعمیرات و نگهداری و مشاوره مدیریت در زمینه های مختلف بود . در آن زمان عمده فعالیت های مشاوره ای در زمینه مدیریت استانداردهای مدیریتی و گرفتن ایزو برای قطعه سازان خودرو بود که در صنعت خودرو سازی روبه رشد شکل گرفته بود و در حال توسعه بود .

شرکت فراکیفیت سیستم نیز در ابتدای فعالیت خدمات مشاوره ، آموزش و پیاده سازی این استانداردها را برای پیمانکاران (تامین کنندگان ) قطعات خودرو برای شرکت های بزرگ ایران خودرو و سایپا و سپس شرکت ملی نفت و گاز ایران را در دستور کار قرار داد .

به مرور زمان و با توسعه این خدمات در دولت های اول و دوم اصلاحات این خدمات به سایر صنوف از جمله مهندسین مشاور ، پیمانکاران ، تولید کنندگان مواد غذایی و … نیز بسط یافت که شرکت فراکییت سیستم نیز در طول این سال ها فعالیت خود را در جهت رشد و توسعه مدیریتی سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی تولیدی و خدماتی ارائه نمود در زیر برخی از شرکت هایی که در طول بیش از دو دهه فعالیت با این شرکت همکاری داشته اند را می بینید.

مشاوره مدیریت برای خودروسازان:

شرکت فراکیفیت سیستم از اولین شرکت های مشاور مدیریت در ایران بود که با خودروسازی های بزرگ کشور از جمله ایران خودرو ، سایپا ، گروه صنعتی بهمن و … در راستای مشاوره مدیریت و پیاده سازی انواع گواهینامه ایزو از جمله ایزو9001 فعالیت نموده است .

سازه گستر
شرکت سازه گستر سایپا

شرکت سازه گستر سایپا شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات خودرو برای خودروسازی سایپاست که شرکت فراکیفیت سیستم در طرح ارتقاء این شرکت در راستای ارائه خدمات مشاوره مدیریت و گواهینامه ایزو جزو شرکت های تائید صلاحیت شده بود.

شرکت ساپکو ایران خودرو شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات خودرو برای خودروسازی ایران خودرو است که شرکت فراکیفیت سیستم در طرح ارتقاء این شرکت در راستای ارائه خدمات مشاوره مدیریت و گواهینامه ایزو جزو شرکت های تائید صلاحیت شده بود.

ساپکو
شرکت ساپکو ایران خودرو

مشاوره مدیریت برای تولید کنندگان مواد غذایی :

شرکت فراکیفیت سیستم از شرکت های مشاوره مدیریت در ایران استکه با بخش بندی و تحلیل مناسب در ارائه خدمات موفق به خدمات موفق مشاوره ای به شرکت های بزرگ مواد غذایی در ایران شده است.

آب معدنی دماوند
آبهای معدنی دماوند
پارس مینو
شرکت پارس مینو
آب معدنی نستله
شرکت نستله Nestle Waters
آرد سپید اکبری
آرد سپید اکبری
زرین خوشه هشتگرد
آرد زرین خوشه هشتگرد

مشاوره مدیریت برای سازمان های بزرگ:

شرکت فراکیفیت سیستم به شرکت ها و سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی خدمات مشاوره ای ارئه داده است که در زیر برخی از آنها را می بینید .

بنادر و دریانوردی
سازمان بنادر و دریانوردی
نورد و لوله سمنان
شرکت نوردو لوله سمنان
شرکت ملی گاز
شرکت گاز استان کرمانشاه

شرکت فراکیفیت سیستم با گروه های مختلف در زمینه قطعه سازی ، مواد غذایی ، مهندسین مشاور ، پیمانکاران ، واحدهای مختلف صنعتی ، شرکت ملی نفت ،شرکت ملی گاز ، تولید کنندگان کالاهای پزشکی و … همکاری داشته است .

برای دیدن تمام گروه های مشتریان شرکت فراکیفیت سیستم می توانید از صفحه درباره ما دیدن فرمایید.